Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Sobota, 24 czerwca 2017

„Kopiec Wyzwolenia to znak wierności mieszkańców Śląska wobec Rzeczypospolitej”

Chciałbym, aby w tym szczególnym czasie pamięć o powstaniach śląskich docierała do rodaków w całym kraju - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników obchodów 80. rocznicy usypania Kopca Wyzwolenia w Piekarach Śląskich.

Sobota, 24 czerwca 2017

List prezydenta na obchody 80. rocznicy usypania Kopca Wyzwolenia

Obchody 80. rocznicy usypania Kopca Wyzwolenia odbyły się w sobotę w Piekarach Śląskich. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda skierował list do organizatorów i uczestników uroczystości.

Piątek, 23 czerwca 2017

Prezydent podpisał trzy ustawy

Prezydent Andrzej Duda podpisał trzy ustawy: o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, o ochronie prawnej odmian roślin oraz o obligacjach.

Piątek, 23 czerwca 2017

"Szczeciński przemysł stoczniowy odtwarza swój potencjał"

Długo trzeba było czekać, aby nasz rodzimy armator promowy znów mógł pozyskać budowaną dla niego od podstaw jednostkę – napisał prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników uroczystości położenia stępki pod budowę promu dla PŻB.

Piątek, 23 czerwca 2017

Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

Rozstrzygnięcie V edycji konkursu im. hm. Olgierda Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej, organizowanego przez Związek Harcerstwa Polskiego odbyło się w piątek w Belwederze.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.