Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Poniedziałek, 24 września 2018

NOWY JORK. Uroczystość z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Wizyta Pary Prezydenckiej w Nowym Jorku stała się okazją do zorganizowania w Konsulacie Generalnym RP uroczystości z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. - Polska i USA mają wielką, długą wspólną historię – mówił Andrzej Duda.

Poniedziałek, 24 września 2018

Prezydent otworzył Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Nowym Jorku [PL/ENG]

Stany Zjednoczone są jednym z najlepszych i najbardziej wypróbowanych przyjaciół Polski, także w sprawach gospodarczych – mówił Prezydent Andrzej Duda, otwierając w Nowym Jorku Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH. Zapraszał do dalszego inwestowania w Polsce.

Poniedziałek, 24 września 2018

Wystąpienie Prezydenta na otwarciu Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Nowym Jorku

- Zapraszam do dalszego inwestowania w Polsce, bo jestem przekonany, że warto. olska jest jednym z absolutnie najbardziej prężnych, najlepiej rozwijających się i przodujących europejskich rynków - podkreślił Prezydent Andrzej Duda.

Poniedziałek, 24 września 2018

Para Prezydencka z wizytą w Nowym Jorku [PL/ENG]

Para Prezydencka rozpoczyna w poniedziałek wizytę w Nowym Jorku. W programie m.in. udział Prezydenta Andrzeja Dudy w debacie generalnej 73. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ oraz w posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ.

Poniedziałek, 24 września 2018

Spotkanie ministra Kwiatkowskiego z Teodorem II

Minister Adam Kwiatkowski spotkał się w Pałacu Prezydenckim z Jego Świątobliwością, Świątobliwym Teodorem II, Patriarchą Aleksandryjskim i całej Afryki.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.