Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Poniedziałek, 20 kwietnia 2015

"Wielodzietna rodzina oznacza zaradność życiową"

Wielodzietna rodzina oznacza zaradność życiową, przedsiębiorczość i odwagę w pokonywaniu trudności - mówił w poniedziałek w Sierakowicach prezydent Bronisław Komorowski.

Poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Wizyta Pierwszej Damy w Fundacji Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku

Anna Komorowska odwiedziła w poniedziałek Fundację Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka (IWRD) w Gdańsku. Fundacja zajmuje się wszechstronną pomocą dzieciom z autyzmem oraz ich rodzinom.

Poniedziałek, 20 kwietnia 2015

"Tu w sposób szczególny brzmią słowa polskiego hymnu"

O tym, że słowa polskiego hymnu od pokoleń tworzą polską tożsamość - mówił prezydent Bronisław Komorowski w poniedziałek w Będominie, gdzie działa jedyne muzeum polskiego hymnu.

Niedziela, 19 kwietnia 2015

Anna Komorowska oddała hołd więźniarkom KL Ravensbrück

70 lat po wyzwoleniu KL Ravensbrück Anna Komorowska oddała cześć ofiarom tego największego niemieckiego obozu koncentracyjnego dla kobiet, w tym 17 tys. zamordowanym Polkom. Małżonce prezydenta towarzyszyła pierwsza dama Niemiec Daniela Schadt.

Niedziela, 19 kwietnia 2015

Wystąpienie z okazji 70. rocznicy wyzwolenia KL Ravensbrück

W 70. rocznicę oswobodzenia KL Ravensbrück, przybywam do tego miejsca strasznych zbrodni, aby pochylić czoła przed cierpieniem tysięcy ofiar, w tym ogromnej liczby Polek, i pragnę z całą mocą zawołać: O tym nie można zapomnieć - mówiła Anna Komorowska.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.