Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Niedziela, 24 maja 2015

Para Prezydencka oddała głos w wyborach

Prezydent z małżonką głosowali w niedzielę w warszawskim Liceum im. Stefana Batorego. - Serdecznie zachęcam wszystkich, aby korzystali z tego, że do godz. 21 w dniu dzisiejszym można oddać głos w ważnych wyborach prezydenckich - powiedział prezydent.

Piątek, 22 maja 2015

A. Komorowska wesprze dążenia do sprowadzenia do Polski syryjskich chrześcijan

Małżonka Prezydenta RP będzie wspierać dążenia do sprowadzenia do Polski prześladowanych w Syrii chrześcijan - zadeklarował w piątek szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski po spotkaniu Pierwszej Damy z szefową fundacji Estera Miriam Shaded.

Czwartek, 21 maja 2015

Anna Komorowska odwiedziła województwo świętokrzyskie

W czwartek Małżonka Prezydenta RP odwiedziła województwo świętokrzyskie. W Piekoszewie wzięła udział w konferencji "Nasza lokalna ojczyzna". Spotkała się również z grupą producentów rolnych z Ponidzia oraz z mieszkańcami Pińczowa.

Czwartek, 21 maja 2015

Anna Komorowska uczestniczyła w "spotkaniu pokoleń" w Lublinie

Anna Komorowska uczestniczyła w czwartek w Lublinie w "spotkaniu pokoleń". Małżonka prezydenta spotkała się też z przedstawicielkami Forum Kobiet Lublina.

Czwartek, 21 maja 2015

Wywiad Anny Komorowskiej dla MamaDu

Pierwsza Dama w rozmowie z MamaDu o byciu mamą, żoną, o sprawdzonych przyjaciołach oraz tym, czy prezydent Polski umie gotować.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.