Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Wtorek, 27 stycznia 2015

70. rocznica wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau

Ok. 100 byłych więźniów niemieckich obozów wspólnie z prezydentem Bronisławem Komorowskim złożyli we wtorek wieniec z biało-czerwonych goździków pod Ścianą Straceń w byłym Auschwitz I. Był to pierwszy akcent obchodów 70. rocznicy wyzwolenia obozu.

Niedziela, 25 stycznia 2015

List Pierwszej Damy z okazji I Ogólnopolskich Paramistrzostw Pierwszej Pomocy

„Dzięki tej inicjatywie osoby niepełnosprawne mogą przede wszystkim podnieść własne kwalifikacje zawodowe. Wzięcie udziału w takich mistrzostwach pozwala im również uwierzyć w swoje siły (...) - napisała Anna Komorowska.

Środa, 21 stycznia 2015

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Para Prezydencka składa życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. Życzymy satysfakcji z efektów wychowawczych starań, by przekazać najmłodszym jak najwięcej z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia - podkreślił Bronisław Komorowski.

Czwartek, 15 stycznia 2015

Koncert z cyklu „Wieczór w Belwederze”

15 stycznia 2015 roku odbył się kolejny koncert z cyklu „Wieczór w Belwederze”. Wystąpił na nim Mariusz Patyra (skrzypce), jego dziesięcioletni syn David Amadeusz (saksofon) oraz Krzysztof Herdzin (fortepian).

Środa, 14 stycznia 2015

"Rok 2014 - ważne rocznice i dramatyczne wydarzenia"

Smutkiem i troską napawa nas to, czego jesteśmy świadkami od kilkunastu miesięcy, zarówno w Europie Wschodniej, jak i na Bliskim Wschodzie - mówił prezydent Bronisław Komorowski podczas środowego noworocznego spotkania z korpusem dyplomatycznym.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.