Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Poniedziałek, 29 września 2014

O unii energetycznej podczas spotkania prezydentów w Bradze

Prezydent Bronisław Komorowski przebywa z dwudniową wizytą w Portugalii, gdzie w Bradze bierze udział w X Spotkaniu Prezydentów Państw Grupy Arraiolos. Tematami tegorocznego spotkania są m.in. energetyka i imigracja.

Niedziela, 28 września 2014

List Pierwszej Damy z okazji XIII Jasnogórskich Spotkań Środowiska Policyjnego

„Cieszę się bardzo, że w zeszłej dekadzie NSZZ Policjantów nawiązał do tradycji i przywrócił pielgrzymkę policyjną na Jasną Górę, która z roku na rok zrzesza coraz więcej policjantów z rodzinami” – napisała Anna Komorowska.

Piątek, 26 września 2014

List Pierwszej Damy z okazji II Forum Kobiet we Wrocławiu

„Ostatnie dwudziestopięciolecie przyniosło wiele sukcesów w różnych dziedzinach na poziomie ogólnopolskim oraz lokalnym. Kobiety w tym czasie (…) odegrały ważną rolę i osiągnęły wiele w różnych dziedzinach życia”- napisała Anna Komorowska.

Czwartek, 25 września 2014

Anna Komorowska w Nowy Jorku na konferencji poświęconej autyzmowi

Pierwsza Dama Anna Komorowska uczestniczyła w czwartek w konferencji poświęconej autyzmowi, której patronuje żona sekretarza generalnego ONZ.

Czwartek, 25 września 2014

"Polska ma ambicje ws. członkostwa w Radzie Bezpieczeństwa"

Polska ma ambicje, aby starać się o niestałe członkostwo w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, możliwe w latach 2017-2018 - powiedział w czwartek Bronisław Komorowski, który uczestniczy w dorocznej sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.