Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Czwartek, 30 października 2014

"Wynik wyborczy na Ukrainie potwierdza jej prozachodni kurs"

Wynik wyborów parlamentarnych na Ukrainie potwierdza prozachodni kurs tego kraju - ocenił w czwartek w Palermo prezydent Bronisław Komorowski. Teraz - jak dodał - Ukraina musi rozpocząć reformy ustrojowe, polityczne i gospodarcze.

Środa, 29 października 2014

Prezydenci Polski i Włoch m.in. kryzysie ukraińsko-rosyjskim i UE

Prezydenci Polski i Włoch, Bronisław Komorowski i Giorgio Napolitano, opowiedzieli się w środę za niezawisłością i poszanowaniem integralności Ukrainy. Rozmawiali także m.in. o włoskim przewodnictwie w Radzie Unii Europejskiej.

Wtorek, 28 października 2014

Spotkanie Anny Komorowskiej z Pierwszą Damą Izraela

Podczas oficjalnej wizyty Prezydenta Izraela w Polsce Pierwsze Damy Anna Komorowska i Nechama Rivlin odbyły dwustronne spotkanie, zwiedziły Pałac Prezydencki oraz wzięły udział w uroczystym otwarciu Muzeum Historii Żydów Polskich.

Wtorek, 28 października 2014

Prezydenci Polski i Izraela o "daleko idącej wspólnocie poglądów"

Współpraca gospodarcza oraz kwestie bezpieczeństwa, w kontekście konfliktu rosyjsko-ukraińskiego i sytuacji na Bliskim Wschodzie, były tematem wtorkowej rozmowy prezydentów Polski Bronisława Komorowskiego i Izraela Reuwena Riwlina.

Sobota, 25 października 2014

Gala wręczenia Nagrody im. Wisławy Szymborskiej

Julia Hartwig została laureatką przyznanej po raz drugi Nagrody im. Wisławy Szymborskiej. Nagrodę wręczono w sobotę wieczorem podczas gali w Centrum Kongresowym ICE Kraków. W uroczystości uczestniczył Prezydent RP z Małżonką.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.