Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Poniedziałek, 5 grudnia 2016

Wizyta przedszkolaków w Pałacu Prezydenckim

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w poniedziałek z przedszkolakami z Przedszkola Niepublicznego Nr 11 Sióstr Rodziny Maryi w Markach. Dzieci przywitały Panią Prezydentową krakowiakiem i zaprezentowały fragmenty przedstawienia.

Niedziela, 4 grudnia 2016

Pierwsza Dama: Te święta nas łączą i wyzwalają wiele dobra

Agata Kornhauser-Duda po raz drugi wzięła udział w Akcji Charytatywnej Programu Pierwszego Polskiego Radia pt. „Choinki Jedynki”, którą objęła swoim honorowym patronatem.

Piątek, 2 grudnia 2016

Wizyta Prezydenta Ukrainy

W 25. rocznicę uznania przez Polskę niepodległości Ukrainy Andrzej Duda przyjął Przywódcę Ukrainy Petra Poroszenkę. Po południu szefowie obu państw wzięli udział w konferencji z cyklu Forum Przywództwa w Belwederze. Wieczorem wydano obiad na cześć gości.

Piątek, 2 grudnia 2016

Obiad oficjalny na cześć Prezydenta Ukrainy i Małżonki

Mówiąc o historii w prawdzie i wzajemnym szacunku, Polska i Ukraina będzie w stanie wspólnie budować dobrą przyszłość - podkreślił prezydent Andrzej Duda podczas oficjalnego obiadu wydanego na cześć ukraińskiej Pary Prezydenckiej.

Piątek, 2 grudnia 2016

Pierwsze Damy Polski i Ukrainy na wystawie ikon

Agata Kornhauser-Duda i Maryna Poroszenko udały się w piątek do Muzeum Archidiecezjalnego w Warszawie, gdzie uczestniczyły w otwarciu wystawy ikon "Szukam o Panie Twojego Oblicza.(Ps.27) Ikona w dialogu Polsko-Ukraińskim".

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.