Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Piątek, 24 października 2014

Małżonka Prezydenta na otwarciu wystawy Olgi Boznańskiej

Anna Komorowska uczestniczyła w piątek w otwarciu wystawy prac Olgi Boznańskiej w Muzeum Narodowym w Krakowie. Wystawa odbywa się pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP.

Piątek, 24 października 2014

List Pierwszej Damy z okazji drugiego spotkania Klubu Nauczyciela Historii Muzeum Józefa Piłsudskiego

Klub Nauczyciela Historii wspaniale mobilizuje nauczycieli otwartych na wymianę doświadczeń oraz wspiera zainteresowania historyczne i pasje pedagogiczne tego środowiska. Zaangażowanie Klubu zasługuje na najwyższe słowa uznania – napisała Anna Komorowska.

Czwartek, 23 października 2014

"Polskę i Kanadę łączy wspólne spojrzenie na Ukrainę"

Zacieśnianie współpracy, Polonia w Kanadzie oraz kwestia Ukrainy - to główne tematy czwartkowej rozmowy prezydenta Bronisława Komorowskiego z gubernatorem generalnym Kanady Davidem Johnstonem.

Środa, 22 października 2014

Gala Konkursu na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku

W Pałacu Prezydenckim odbyła się w środę wieczorem gala konkursu na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku. W uroczystości udział wzięła Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska.

Wtorek, 21 października 2014

20-lecie polskiej sekcji Europejskiej Unii Kobiet

Przez 20 lat panie nauczyły się, jak wyrażać swoje opinie, jak wprowadzać w życie to, co uważają za ważne - podkreślała Anna Komorowska na wtorkowej uroczystości z okazji 20-lecia sekcji polskiej Europejskiej Unii Kobiet.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.