Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Piątek, 26 sierpnia 2016

List Pierwszej Damy do Uczestników finału XI Ogólnopolskiego Festiwalu „Radosnych Serc”

Dzięki tej wspaniałej inicjatywie uzdolnione dzieci i młodzież z placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski mogą zaprezentować swoje zdolności twórcze - napisała Agata Kornhauser-Duda.

Piątek, 26 sierpnia 2016

48. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich

W piątek Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski wziął udział w koncercie kończącym 48. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich, który odbył się w Zakopanem. Tegoroczną edycję folklorystycznej imprezy objęła honorowym patronatem Pierwsza Dama.

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Para Prezydencka bierze udział w akcji „Tornister pełen uśmiechów”

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego Para Prezydencka po raz kolejny włączyła się w akcję Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przygotowali sześć wyprawek szkolnych dla dzieci.

Poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Udział Prezydenta w obchodach Święta Wojska Polskiego

Podczas uroczystości z okazji święta Wojska Polskiego prezydent Andrzej Duda podziękował żołnierzom podziękował żołnierzom za "piękną służbę dla Ojczyzny". W Warszawie odbyła się tradycyjna defilada wojskowa na lądzie i w powietrzu.

Środa, 10 sierpnia 2016

List Pierwszej Damy do uczestników Polskiego Koncertu w Teatrze Miejskim w Rio de Janeiro

Wydarzenie to ważne jest dla Polski podwójnie – zaznacza obecność polskich sportowców na Olimpiadzie w Rio de Janeiro i jest równocześnie znakomitą okazją do zaprezentowania polskiej kultury brazylijskiej publiczności - napisała Agata Kornhauser-Duda.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.