Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Sobota, 20 grudnia 2014

"Żeby te święta były czasem dla nas dobrym, żeby nas wzbogaciły"

Za każdym razem sobie obiecuję, że kolejne święta będą przygotowane w spokojnej atmosferze. Wiadomo kiedy będą i można się do tego przygotować. Przyznaję, że coraz bardziej mi się to udaje - mówi Anna Komorowska w wywiadzie dla RMF FM.

Piątek, 19 grudnia 2014

"Szczęścia i ciepła z okazji Bożego Narodzenia"

Niech w polskich domach podczas świąt Bożego Narodzenia będzie ciepło, dobrze i szczęśliwie – życzył prezydent RP Bronisław Komorowski, który wraz z Małżonką spotkał się z dziećmi z rodzin zastępczych oraz placówek opiekuńczych.

Środa, 17 grudnia 2014

"Poparcie dla Ukrainy wolnej, niezależnej i suwerennej"

Polska podtrzymuje swoje zdecydowane poparcie dla Ukrainy - zapewniał prezydent Bronisław Komorowski podczas uroczystego obiadu na cześć prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki.

Środa, 17 grudnia 2014

Spotkanie małżonek prezydentów z organizacjami wspierającymi Ukrainę

Małżonki prezydentów Polski i Ukrainy Anna Komorowska i Maryna Poroszenko spotkały się w środę w Warszawie z przedstawicielami polskich organizacji pozarządowych, które wspierają Ukrainę organizując m.in. pomoc humanitarną czy medyczną.

Poniedziałek, 15 grudnia 2014

"Każde dobre działanie trzeba zaczynać od siebie"

Prezydent Bronisław Komorowski przyjął w poniedziałek od harcerzy Betlejemskie Światło Pokoju. Podczas uroczystości w Belwederze prezydent wyraził nadzieję, że światełko to "trafi także do każdego polskiego domu, do każdego Polaka".

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.