Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Poniedziałek, 1 września 2014

Anna Komorowska na inauguracji roku szkolnego w Gdyni

Małżonka Prezydenta RP wzięła udział w inauguracji roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 6 im. Antoniego Abrahama w Gdyni. Zwracając się do uczniów, grona pedagogicznego i rodziców życzyła wszystkim samych sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Niedziela, 31 sierpnia 2014

Prezydent: Wolność nie jest rzeczą łatwą

- Widać i słychać, że wolność nie jest rzeczą łatwą, ale jest naprawdę rzeczą piękną i niesłychanie ważną” - mówił prezydent Bronisław Komorowski po uroczystości posadzenia Dębu Wolności w Gdańsku, w 34. rocznicę powstania Solidarności.

Niedziela, 24 sierpnia 2014

Pałac Prezydencki otwarty dla zwiedzających

Pałac Prezydencki został w niedzielę otwarty dla zwiedzających. Oprócz tradycyjnie udostępnianych sal reprezentacyjnych Pałacu można było obejrzeć wystawę biograficzną poświęconą Tadeuszowi Mazowieckiemu.

Piątek, 22 sierpnia 2014

List Pierwszej Damy do Uczestników X Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Bydgoszcz 2014

Od kilku lat mam możliwość obserwowania zawodów i kibicowania tym zawodnikom. Piękne słowa przysięgi i czysta rywalizacja najlepiej oddają sportowego ducha Olimpiad Specjalnych - napisała Anna Komorowska.

Środa, 20 sierpnia 2014

List Pierwszej Damy do uczestników XI Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki Ensemble im. Księżnej Daisy

Jest mi niezmiernie miło patronować po raz drugi Międzynarodowemu Festiwalowi Kameralistyki Ensemble im. Księżnej Daisy, który wpisał się już w kalendarz ważnych wydarzeń kulturalnych Wałbrzycha i Dolnego Śląska - napisała Anna Komorowska.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.