Menu rozwijane

W trzeci weekend września w Częstochowie działa Mobilna Strefa Zdrowia. Na placu za Domem Pielgrzyma na Jasnej Górze można skorzystać z bezpłatnych badań specjalistycznych i konsultacji lekarskich.
Omówienie dotychczasowych efektów funkcjonowania Mobilnych Stref Zdrowia to jeden z głównych tematów dzisiejszego posiedzenia, które odbyło się w Kancelarii Prezydenta RP.
Przez cały weekend mieszkańcy miasta mogą korzystać z bezpłatnych badań specjalistycznych i konsultacji lekarskich.
W Krasnymstawie otwarto w sobotę Mobilną Strefę Zdrowia projektu „Zdrowe Życie”. Przez weekend chętni mieszkańcy miasta mogą korzystać z bezpłatnych badań specjalistycznych i konsultacji lekarskich.
W weekend w Toruniu działała Mobilna Strefa Zdrowia, gdzie można było skorzystać z bezpłatnych badań specjalistycznych i konsultacji lekarskich.
Projekt Zdrowe Życie stanowi ważny wkład Pary Prezydenckiej w bezpieczeństwo zdrowotne Polaków – podkreślała Grażyna Ignaczak-Bandych, Szef Kancelarii Prezydenta RP w internetowej telewizji wPolsce.pl.
Objęty patronatem Pary Prezydenckiej projekt Zdrowe Życie gości w Biłgoraju. W sobotę i niedzielę w Mobilnej Strefie Zdrowia przy ul. Cegielnianej 24 można skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych.
Objęty patronatem Pary Prezydenckiej projekt Zdrowe Życie gości w Stalowej Woli. W sobotę i niedzielę w Mobilnej Strefie Zdrowia na pl. Piłsudskiego można skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych.
W Pałacu Prezydenckim odbyła się debata ekspercka poświęcona bezpieczeństwu dzieci i rodzin podczas wakacji. 
W Łomży została dziś otwarta Mobilna Strefa Zdrowia „Zdrowe Życie”. W sobotę i w niedzielę w godz. 10.00–19.00 mieszkańcy miasta mogą korzystać z bezpłatnych badań specjalistycznych i konsultacji lekarskich. Strefę odwiedził minister Jacek Siewiera.
Prezydent RP Andrzej Duda przyłączył się do obchodów Światowego Dnia Krwiodawcy – święta wszystkich osób, którym bliska jest bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi.
Andrzej Duda: Głęboki szacunek dla wszystkich krwiodawców, dla wszystkich, którzy oddają swoją krew regularnie po to właśnie, by była ona do dyspozycji innych, by była do dyspozycji centrów krwiodawstwa.
Para Prezydencka otworzyła Mobilną Strefę Zdrowia – chętni mogli tu skorzystać z bezpłatnych badań specjalistycznych i konsultacji lekarskich. Przez dwa dni chętnym udzielano porad.
Prezydent RP zainaugurował dziś projekt „Zdrowe życie”. – Bezpieczeństwo militarne i polityczne to nie wszystko. Niezwykle ważne dla nas wszystkich jest bezpieczeństwo zdrowotne nasze i naszej rodziny – podkreślił.
Mam nadzieję, że uda nam się tę akcję skutecznie przeprowadzić w wielu obszarach polskiej ochrony zdrowia tak, że życie Polaków stanie się bezpieczniejsze, spokojniejsze i bardziej komfortowe. To nasze wielkie zadanie – mówił Prezydent.