Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Niedziela, 27 września 2020

List na uroczystości pogrzebowe śp. Andrzeja Pityńskiego

Prezydent: Był artystą niepokornym, wyrazistym i bezkompromisowym. Sztuka była w Jego rękach sposobem wyrażania życiowej postawy i tworzywem zdolnym kształtować ducha wspólnoty.

Niedziela, 27 września 2020

Do uczestników obchodów Święta Wojsk Obrony Terytorialnej w Radomiu

Prezydent RP: Cieszę się, że dzięki promocji służby w szeregach „terytorialsów” patriotyczna, propaństwowa i prospołeczna motywacja doczekała się nobilitacji i szczególnego uznania

Niedziela, 27 września 2020

Do uczestników obchodów 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej w Broku

Prezydent RP do uczestników obchodów 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej w Broku: Niech postawa wszystkich Węgrów, którzy przed stu laty włączyli się w pomoc Polsce, będzie dla nas inspiracją i przypomnieniem, że łączą nas wspólne cele i wspólne wartości.

Sobota, 26 września 2020

Życzenia dla Pani Prezydentowej Karoliny Kaczorowskiej

Para Prezydencka: Mamy we wdzięcznej pamięci i niezwykle sobie cenimy nasze osobiste spotkania z Panią, podczas których mogliśmy doświadczyć Pani niezwykłej życzliwości i ciepła.

Piątek, 25 września 2020

Para Prezydencka w Watykanie. Audiencja u Papieża Franciszka

Prezydent, Małżonka i Papież rozmawiają

Para Prezydencka podczas wizyty w Watykanie została przyjęta na audiencji przez Papieża Franciszka. Wśród tematów rozmowy Prezydenta z Ojcem Świętym znalazły się m.in. pandemia koronawirusa oraz sytuacja w Polsce i na świecie.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.