Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Środa, 8 lipca 2020

Pięć lat prezydentury Andrzeja Dudy

Prezydent trzyma telefon i robi selfie z tłumem mieszkańców

Przedstawiamy bilans działalności Prezydenta Andrzeja Dudy m.in. na forum międzynarodowym, w dziedzinie bezpieczeństwa i polityki społecznej.

Środa, 8 lipca 2020

Apel Prezydenta Andrzeja Dudy o współdziałanie dla Polski

Porozmawiajmy o sprawach, które są najistotniejsze. Postarajmy się znaleźć wspólne miejsce, w którym możemy się spotkać i prowadzić najważniejsze dla Polski sprawy. Dla dobra Polski na następne lata – zaapelował dziś Prezydent Andrzej Duda.

Środa, 8 lipca 2020

Wystąpienie Andrzeja Dudy w ogrodach Pałacu Prezydenckiego

Prezydent mówi do mikrofonu, za jego plecami stoi tłum ludzi

Chciałbym być patronem wielkiej koalicji polskich spraw chroniącej najważniejsze polskie wartości: rodzinę, godność Polski i Polaków, nasz honor, pamięć o naszych bohaterach, pamięć o różnych momentach naszej historii – mówił Prezydent RP.

Środa, 8 lipca 2020

Rozmowa podczas imprezy „Lato z esportem”

Prezydent stoi przed mikrofonem

Gry komputerowe budują wspólnotę, budują wspólne zainteresowania, rozbudzają ambicje, mają bardzo często walor edukacyjny, ale także walor ogólnorozwojowy – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas imprezy „Lato z esportem” w ogrodach Belwederu.

Środa, 8 lipca 2020

Wywiad z Andrzejem Dudą w „Gazecie Polskiej”

Na moją prośbę rząd dokonał przeglądu możliwości finansowania i znalazł w budżecie kwotę blisko 3 mld zł na Fundusz Medyczny, który umożliwi dostęp do środków na leczenie dzieci i dorosłych, którzy zachorowali na nowotwory i choroby rzadkie – powiedział.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.