Menu rozwijane

Prezydent RP Andrzej Duda wręczył listy uwierzytelniające Annie Sroce, Ambasador Nadzwyczajnej i Pełnomocnej RP w Królestwie Hiszpanii.
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył listy uwierzytelniające Witoldowi Dzielskiemu, który obejmie stanowisko Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego RP w Kanadzie.
Prezydent RP Andrzej Duda wręczył listy uwierzytelniające dwóm ambasadorom udającym się na placówki dyplomatyczne do Francji i na Węgry.
Prezydent RP Andrzej Duda wręczył listy uwierzytelniające dwóm ambasadorom udającym się na placówki dyplomatyczne do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i do Republiki Mołdawii.
W Belwederze odbyła się ceremonia złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie przez ambasadorów: USA, Republiki Korei, Meksyku, Indonezji.
Prezydent RP wręczył listy uwierzytelniające Piotrowi Wilczkowi, który obejmie stanowisko Ambasadora RP w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.
W Belwederze odbyła się ceremonia złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie przez Ambasadorów: Łotwy, Rwandy, Gruzji i Czech.
Andrzej Duda przyjął listy uwierzytelniające od nowych ambasadorów: Nowej Zelandii, Państwa Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Chińskiej Republiki Ludowej, Republiki Indii, Republiki Malty oraz Królestwa Arabii Saudyjskiej.
Prezydent RP przyjął listy uwierzytelniające od ambasadorów: Rumunii, Ludowej Republiki Bangladeszu, Federalnej Republiki Nigerii, Republiki Austrii oraz Republiki Cypryjskiej.
W Belwederze Prezydent Andrzej Duda przyjął listy uwierzytelniające od ambasadorów: Sri Lanki, Etiopii, Monako i Turkmenistanu.
Prezydent RP Andrzej Duda przyjął w Belwederze listy uwierzytelniające od nowych ambasadorów w Polsce: Republiki Turcji i Republiki Bułgarii.
Prezydent RP Andrzej Duda przyjął w Belwederze listy uwierzytelniające od nowych ambasadorów w Polsce: Suwerennego Wojskowego Zakonu Maltańskiego, Republiki Azerbejdżanu, Islamskiej Republiki Afganistanu.
Prezydent RP Andrzej Duda przyjął w Belwederze listy uwierzytelniające od nowych ambasadorów w Polsce: Królestwa Tajlandii, Japonii, Republiki Południowej Afryki i Arabskiej Republiki Egiptu.
Prezydent RP Andrzej Duda wręczył listy uwierzytelniające dwojgu ambasadorom udającym się na placówki dyplomatyczne do Szwajcarii oraz Nowej Zelandii.
Prezydent RP Andrzej Duda przyjął w Belwederze listy uwierzytelniające od nowych ambasadorów w Polsce: Wietnamu, Panamy, Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, Norwegii, Luksemburga oraz Niemiec.