Menu rozwijane

Wójt Gminy Korzenna.

Absolwent zarządzania i marketingu w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu oraz ekonomii w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ukończył studia podyplomowe m.in. na takich kierunkach jak: „MBA in Public Management”, „Aspekty prawne i ekonomiczne w nadzorze właścicielskim”, „Administracja Samorządowa i Rozwój Regionalny” oraz „Psychologia relacji z klientem”.

W latach 2004-2006 kierował Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, a wcześniej był kierownikiem Działu Administracyjno-Gospodarczego w Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu oraz Kierownikiem Referatu Organizacyjnego w Urzędzie Gminy Korzenna. Od 2006 r. sprawuje urząd Wójta Gminy Korzenna.

Wielokrotny laureat plebiscytu „Najpopularniejszy Wójt Małopolski”. Za swoją pracę został odznaczony m.in. Srebrnym Krzyżem Zasługi Prezydenta RP w działalności społecznej i samorządowej, Brązowym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju, Srebrnym medalem za Zasługi dla  Policji, Srebrnym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa i Złotą Honorową Odznaką OZPN Nowy Sącz.

Żonaty, ma troje dzieci.