Środa, 23 września 2015

"Ludzie muszą móc się wypowiedzieć, inaczej tracą wiarę w demokrację" 

Apeluję do wszystkich ludzi władzy, żeby szanowali głos społeczeństwa. I zaręczam Państwu, że ja tego głosu będę w trakcie mojej prezydentury bronił. Bo ludzie mają prawo się wypowiedzieć - mówił prezydent Duda na spotkaniu z mieszkańcami Gostynia.

Środa, 23 września 2015

"Chcę się dowiedzieć, jakie wytyczne miała szefowa MSW"

Prezydent Andrzej Duda powiedział w środę, że chce dowiedzieć się od szefowej MSW Teresy Piotrowskiej, jakie miała wytyczne na wtorkowe spotkanie ministrów spraw wewnętrznych państw UE w Brukseli. Prezydent zaznaczył, że chce też znać przebieg głosowania.

Piątek, 18 września 2015

"Chciałbym, abyśmy zatrzymali wyjeżdżających z Polski młodych ludzi" 

Chciałbym, aby polskie miasta się rozwijały, abyśmy zatrzymali wyjeżdżających z Polski młodych ludzi, aby ci, którzy wyjechali, mogli wracać - powiedział w piątek prezydent Andrzej Duda w Sokołowie Podlaskim na spotkaniu z mieszkańcami tego miasta.

Piątek, 18 września 2015

"Podjąłem zobowiązania wobec Polaków, nie ludzi władzy" 

Polityka, poza prostym zmienianiem prawa, wymaga empatii i uczciwości, żeby zwyczajnie przyjrzeć się ludzkim sprawom, a nie tylko wielkim interesom – mówił prezydent na spotkaniu w Korczówce.- Wierzę w to, że politykę da się tak prowadzić - zapewnił.

1 «««  9394959697  102
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.