Menu rozwijane

Prezydent Andrzej Duda udaje się na Ukrainę, gdzie razem z przywódcami Litwy i Ukrainy weźmie w poniedziałek udział w szczycie Trójkąta Lubelskiego.
Prezydenci Polski, Litwy i Ukrainy: Andrzej Duda, Gitanas Nausėda i Wołodymyr Zełenski spotkają się 20 grudnia na Ukrainie w ramach szczytu Trójkąta Lubelskiego, by rozmawiać o sytuacji bezpieczeństwa w naszym regionie.
Prezydent RP Andrzej Duda składa wizytę oficjalną w Państwie Katar. Dziś Prezydent spotkał się z Emirem Kataru Szejkiem Tamimem Bin Hamadem Al Thanim.
Prezydent Andrzej Duda spotkał się z Premierem Państwa Katar Szejkiem Khalidem Bin Khalifą Bin Abdulazizem Al Thanim.
Polska, jako ważny importer katarskiego gazu, ma aspiracje stać się również ważnym dostawcą dla Kataru naszych wysokiej jakości usług i produktów – mówił Prezydent podczas II Polsko–Katarskiego Okrągłego Stołu Gospodarczego.
Prezydent Andrzej Duda z Małżonką spotkali się z przedstawicielami polskiego i katarskiego biznesu. Prezydent zachęcał do inwestycji na polskim rynku oraz zwiększania polskiej obecności w Katarze.
Prezydent Andrzej Duda przebywający z wizytą w Katarze odwiedził Narodowe Centrum Dowodzenia.
Prezydent Andrzej Duda złożył wizytę w bazie Straży Ochrony Wybrzeża Kataru, gdzie spotkał się z kadetami – absolwentami Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Następnie odwiedził terminal LNG Ras Laffan Industrial City.
Prezydent RP Andrzej Duda z Małżonką rozpoczynają wizytę w Katarze – kraju, który jest jednym z największych producentów i największym eksporterem gazu LNG, w który inwestuje Polska.
W sobotę rozpocznie się wizyta Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Katarze – kraju, który jest jednym z największych producentów i największym eksporterem gazu LNG, w który inwestuje Polska. Prezydentowi będzie towarzyszyć Małżonka.
Prezydenci Grupy Wyszehradzkiej jednoznacznie wyrazili solidarność z Polską w trudnej sytuacji, w jakiej znajdujemy się ze względu na kryzys graniczny – podkreślił Prezydent Andrzej Duda po rozmowach z Prezydentami Węgier, Czech i Słowacji w Budapeszcie.
Wyrażamy pełną solidarność z państwami Unii Europejskiej i NATO, które mierzą się z hybrydowymi atakami na swoich granicach z Białorusią – oświadczyli Prezydenci.
Sytuacja epidemiczna w naszym regionie jest poważna, a przez nowy wariant koronawirusa może się jeszcze pogorszyć, dlatego apelujemy do wszystkich, by zaszczepili się przeciwko Covid–19
We, the Presidents of the countries of the Visegrad Group, gathered in Budapest today, express our full solidarity with the EU and NATO countries who face hybrid attacks at their borders with Belarus.
We, the presidents of the Visegrad Four countries therefore call on everyone to get vaccinated as soon as possible for the sake of their health and the health of their close ones.