Poniedziałek, 23 marca 2020

Rada Bezpieczeństwa Narodowego nt. „tarczy antykryzysowej”

Jest ogromna szansa, że w zgodzie zostaną wypracowane rozwiązania dot. „tarczy antykryzysowej”, która ma ograniczyć skutki dla gospodarki spowodowane epidemią koronawirusa – ocenił Prezydent po dzisiejszym posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego. 

 

 

Jak dodał, jest oczywiste, że kryzys spowodowany koronawirusem będzie głęboki na całym świecie, więc i w Polsce ucierpimy z powodu epidemii. – Ale musimy zrobić wszystko, by polskie rodziny ucierpiały jak najmniej – zaznaczył. 
 

CAŁA WYPOWIEDŹ>>

 

Zobacz także: B. Spychalski: W „tarczy antykryzysowej” będą rozwiązania dla rolników; Prezydentowi na tym zależało – Cieszę się, że te rozwiązania idą daleko. Cieszę się, że w wielu przypadkach po prostu likwiduje się kryteria i z pomocy będą mogli skorzystać wszyscy, którzy po prostu jej potrzebują. My nie robimy tego branżowo, nie dzielimy na rodzaje działalności w sensie różnych branż, tylko robimy to jednolicie, żeby miało to charakter powszechny, bo jest bardzo trudno powiedzieć, kto w szczegółach ucierpi na skutek tej sytuacji, z którą mamy obecnie do czynienia – podkreślił Prezydent.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.