Środa, 16 marca 2011

Konkurs na statuetkę Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ogłasza konkurs na wykonanie projektu statuetki, która wręczana będzie przez Prezydenta RP najlepszym polskim firmom w corocznym konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP.


Konkurs ma charakter zamknięty, jego uczestnikami mogą być studenci oraz absolwenci wydziałów rzeźby szkół wyższych w Polsce.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres email Sekretariatu Konkursu kartę zgłoszeniową, w terminie do 28.04.2011r.

 

Pełnoplastyczny projekt rzeźby z opisem technicznym i z oryginałem karty zgłoszeniowej należy dostarczyć do Sekretariatu Konkursu pocztą na adres: Kancelaria Prezydenta RP, Biuro Projektów Programowych, 00-902 Warszawa ul. Wiejska 10 lub osobiście do Biura Przepustek Pałacu Prezydenckiego w Warszawie ul. Krakowskie Przedmieście 46/50 do 28 kwietnia br, do godz.12.00.

 

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 10.000 zł. Autorzy trzech wyróżnionych przez jury konkursu prac także otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1500 zł. Jury może nie wskazać zwycięzcy lub wyróżnić mniejszą ilość prac. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 29 kwietnia 2011 r.

 

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP ustanowiona w 1998 r. przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego była przyznawana do 2005 r. Prezydent RP Bronisław Komorowski podjął decyzje o kontynuacji przyznawania nagrody od 2011 r. To prestiżowe wyróżnienie gospodarcze jest formą uhonorowania i promocji najlepszych polskich firm oraz instytucji badawczych prowadzących działalność gospodarczą w sferze produkcji rynkowej.
 

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.