Obchody wojewódzkie

Warszawa

 • Warszawa, 21 listopada 2014
  Konferencja na temat Informacji Publicznej

  Celem konferencji było popularyzowanie tematyki i prawa do dostępu do informacji publicznej. Konferencja była częścią projektu „Aktywny Obywatel To Ja” , który ma na celu angażowanie obywateli w życie publiczne i zachęcanie do większej aktywności obywatelskiej.
 • Warszawa, 29 października 2014 r.
  Dyskusja Areopagu Sportowego pt. "Kto w obecnych czasach chce organizować igrzyska olimpijskie?"
  Areopag Sportowy to dyskusja w gronie młodzieży na tematy sportowe w kontekście społecznym, ekonomicznym, gospodarczym i politycznym. Wydarzenie to, skierowane jest do młodzieży ponadgimnazjalnej oraz do studentów uczelni wyższych. Goście i dyskutanci rozmawiali o kwestiach powiązanych z organizowaniem najważniejszej imprezy sportowej czterolecia.
 • Warszawa, 23-24 października 2014 r
  Konferencja Warsaw Capital Market Summit 2014
  Warsaw Capital Market Summit 2014 to międzynarodowa konferencja poświęcona rynkom kapitałowym w Polsce i w krajach Europy Środkowo- Wschodniej. W tym roku tematyka konferencji, koncentrować się będzie na najważniejszych wydarzeniach i największych wyzwaniach dla rynków kapitałowych w najbliższych latach. Podczas dwudniowego spotkania, przedstawiciele największych instytucji finansowych oraz administracji będą wymieniać się doświadczeniami, a także szukać optymalnej drogi rozwoju dla regionu.
 • Warszawa, 12 września 2014
  Konferencji „Ćwierć wieku wolności”
  Z okazji 25-lecia powołania Tadeusza Mazowieckiego na urząd premiera, na Uniwersytecie Warszawskim została zorganizowana konferencja „Ćwierć wieku wolności”, poświęcona podsumowaniu polskiej wolności oraz wnioskom na przyszłość. Dyskusja dotyczyła 25-lecia polskiej transformacji z perspektywy politycznej, społeczno-gospodarczej oraz kulturowej. Prelegentami byli m.in.: Elżbieta Bieńkowska, Aleksander Smolar, Agnieszka Holland, Maciej Englert, Antoni Dudek.
 • Warszawa, III Kongres Samorządów GMINA 2014, listopad                                                                                                                                Kongres Samorządów GMINA 2014 organizowany jest w ramach Targów GMINA 2014. Podczas Kongresu przyznana zostanie NAGRODA FUNDAMENT „RZECZPOSPOLITEJ” im. MICHAŁA KULESZY. Kongres został objęty Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego 25-lecie Wolności.
 • Warszawa, Kongres Makroekonomiczny „Parkietu”, listopad
  Kongres Makroekonomiczny „Parkietu” jest przedsięwzięciem wieńczącym obchody 20-lecia Gazety Giełdy „Parkiet”. Głównymi tezami Kongresu będzie analiza gospodarki w ciągu ostatnich 20. lat i perspektywa na dwie kolejne dekady oraz podsumowanie 2014 roku i spojrzenie na 2015 rok. Kongres został objęty Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego 25-lecie Wolności.
 • Warszawa, Konferencja „Środowiska obywatelskie w służbie edukacji narodowej 1989-2014”, 3 października                         Konferencja „Środowiska obywatelskie w służbie edukacji narodowej 1989-2014” zaprezentuje działania i inicjatywy na polu edukacji narodowej, podejmowane w minionym 25-leciu przez środowiska rodziców nauczycieli i osoby zainteresowane przyszłością kraju i polskiej oświaty. Organizatorzy konferencji chcą pokazać jakie wyzwania i zagrożenia stoją przed polską szkołą. Konferencja została objęta Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego 25-lecie Wolności.
 • Warszawa, Drzewo Wolności, październik Z okazji obchodów 25-lecia Wolności zaplanowano wydarzenie edukacyjno-informacyjne Drzewo Wolności - instalację artystyczną z drewna i wikliny. Na symbolicznym drzewie zostaną rozwieszone biało-czerwone liście z nadrukowanym hasłem DRZEWO WOLNOŚCI i logotypami partnerów (Lasów Państwowych i Miasta Stołecznego Warszawy). Wydarzenie będzie miało charakter plenerowy i otwarty dla mieszkańców Warszawy.

 

Płock

 

Józefów

 

Kozienice

 

Wyszków

 

Radom

Serock

 

Podkowa Leśna

Grodzisk Wielkopolski

Tłuszcz

Nasielsk

 

Kajetany

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.