Nowy wygląd prezydenckiego kanału w serwisie YouTube Nowy wygląd prezydenckiego kanału...

Lifting prezydenckiego kanału YT

Środa, 7 kwietnia 2010

Zmieniliśmy wygląd naszego kanału YouTube. Nawiązując do stylu strony internetowej Prezydent.pl, chcieliśmy jednocześnie zaproponować coś nowego. Mamy nadzieję, że dzięki tym zmianom profil stanie się ciekawszy i bardziej atrakcyjny, nie tracąc przy tym na czytelności.

 

Nasz kanał istnieje od stycznia 2009 roku. W tym czasie opublikowaliśmy w nim 78 filmów, które obejrzano już ponad 135 tysięcy razy. Średnio każdy film miał więc ponad 1700 widzów. Kanał ma 473 stałych obserwatorów.

 

Nasza kamera towarzyszy Parze Prezydenckiej podczas uroczystości państwowych, spotkań z przywódcami innych państw, szczytów, odznaczeń, koncertów, wizyt krajowych i zagranicznych. Jesteśmy także tam, gdzie nie ma kamer stacji telewizyjnych. Wszystkie filmy można oglądać także za pośrednictwem naszej strony w dziale Wideo.

 

Cieszymy się, że nasz pomysł spotkał się z tak dobrym przyjęciem z Waszej strony. Dziękujemy, zapraszamy jak najczęściej i zachęcamy do przysyłania uwag i pomysłów, które są dla nas ważną inspiracją. Możecie przesyłać je na skrzynkę prezydenckiego kanału YouTube oraz na adres .

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół Prezydent.pl

 

 

wstecz
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.