We wtorek Małżonka Prezydenta RP złożyła wizytę w Książenicach gdzie spotkała się ze społecznością lokalną
O budowaniu korzystnego klimatu wokół rodzin wielodzietnych mówił prezydent w Bydgoszczy podczas forum "Duża Rodzina - dobre praktyki w samorządzie". W Sępólnie Krajeńskim prezydent wziął udział w prezentacji lokalnych inicjatyw na rzecz dzieci i rodziny.
O znaczeniu rodziny rozmawiał prezydent Bronisław Komorowski w piątek w Białymstoku z członkami Białostockiej Akademii Rodziny. Podkreślał, że polityka prorodzinna to wyzwanie nie tylko dla państwa, ale dla każdego obywatela.
08.09.2014
List Pierwszej Damy do Marszałków, Starostów, Prezydentów Miast, Burmistrzów i Wójtów zapraszający do udziału w III edycji Konkursu dla samorządów Dobry Klimat dla Rodziny .
Po raz trzeci samorządy terytorialne wszystkich szczebli mogą zgłaszać się do konkursu Dobry klimat dla rodziny, organizowanego pod patronatem Pary Prezydenckiej. Zgłoszenia będą przyjmowane od poniedziałku 8 września do 7 listopada.
Małżonka Prezydenta RP wzięła udział w inauguracji roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 6 im. Antoniego Abrahama w Gdyni. Zwracając się do uczniów, grona pedagogicznego i rodziców życzyła wszystkim samych sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.
Mamy coraz lepszy klimat dla rodziny podkreślał Prezydent RP Bronisław Komorowski na Gali finałowej konkursu dla samorządów „Dobry Klimat dla Rodziny”. Ale, jak dodał, im więcej się robi, tym bardziej widać, że jeszcze wiele zostało do zrobienia.
Przestawiamy listę wniosków, które spełniają wymogi formalne do wzięcia udziału w II edycji Konkursu DOBRY KLIMAT DLA RODZINY i zostały przekazane do oceny merytorycznej.
Pierwsza Dama Anna Komorowska zachęca samorządy do udziału w II edycji konkursu "Dobry Klimat dla Rodziny". Lokalne inicjatywy na rzecz rodziny można zgłaszać do 20 grudnia. - Warto, by rodzice mieli sojuszników w najbliższym otoczeniu - powiedziała.
21.10.2013
Para Prezydencka zaprasza samorządy wojewódzkie oraz gminy i powiaty do II edycji Konkursu „Dobry Klimat dla Rodziny”.
21.10.2013
List Pani Minister Ireny Wóycickiej do Marszałków, Starostów, Prezydentów Miast, Burmistrzów i Wójtów z zaproszeniem do udziału w II edycji Konkursu dla samorządów terytorialnych o Nagrodę Pary Prezydenckiej „Dobry Klimat dla Rodziny”.
Gmina Dzierżoniów, Gmina Mrozy oraz Miasto Siedlce – to laureaci Konkursu „Dobry Klimat dla Rodziny” o Nagrodę Pary Prezydenckiej. Bronisław Komorowski gratulował nagrodzonym i dziękował za działania wokół wspólnej sprawy, jaką jest rodzina.
Podczas świątecznego spotkania Pary Prezydenckiej z Rodzinami zostały ogłoszone Nominacje Kapituły w Konkursie „Dobry Klimat dla Rodziny”. Kapituła Konkursu wyłoniła 15 Nominowanych do Nagrody Pary Prezydenckiej.
W piątek 7 grudnia 2012 r. Kapituła Konkursu „Dobry Klimat dla Rodziny” zakończyła ocenę merytoryczną wniosków. 19 grudnia 2012 roku, o godz. 11.00 w Pałacu Prezydenckim ogłoszeni zostaną Nominowani do Nagrody Pary Prezydenckiej.
28.09.2012
Sekretariat Konkursu Dobry Klimat dla Rodziny zarejestrował 248 wniosków i dokonał ich oceny formalnej. Publikujemy listy wg kategorii konkursowych.