RODZINNA NIEDZIELA W TEATRZE

Siedlce, od 15 maja do grudnia 2014 r.
Organizator: Centrum Kultury i Sztuki

Organizowane w każdą pierwsza niedzielę miesiąca spektakle, koncerty, widowiska dla całej rodziny. Zaplanowano m.in. Teatr Mądrego Widza – dla dzieci i młodzieży pow. 9 roku życia, Teatr Smyka dostosowany dla dzieci w wieku 3–9 lat, MłoJazz – spotkania grup edukacji jazzowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, Muzyka Dla Smyka – koncerty edukacyjne dot. wszystkich gatunków i stylów muzycznych z komentarzem lektora i inne.

Link do informacji o przedsięwzięciu:  www.ckis.siedlce.pl

PIKNIK RODZINNY

Siedlce, 30 maja 2014 r.
Organizator: Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 20 w Siedlcach

Piknik dla rodzin dzieci uczęszczających do przedszkola. W programie są występy dzieci i koncert muzyczny w wykonaniu rodziców. Inne atrakcje to upominki przygotowane przez dzieci dla rodziców, malowanie twarzy, pokazy fryzjerskie i ratownictwa medycznego, dmuchańce i piknikowy poczęstunek.

Link do informacji o przedsięwzięciu: http://mpi20.siedlce.pl/

FESTYN RODZINNY oraz MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY W SIEDLCACH

Siedlce, 1 czerwca 2914 r.
Organizator: Samorząd Miasta Siedlce

Festyn rodzinny pod hasłem „Podaruj czas swojemu dziecku”, który rozpocznie się od Mszy św. i wspólnego marszu w intencji rodzin. Będą koncerty w wykonaniu dzieci i młodzieży oraz różne atrakcje: pompowane miasteczko, zabawa z chustą Klanzy, malowanie twarzy, wóz strażacki, pokaz eksperymentów fizycznych i wiele innych.

Link do informacji o przedsięwzięciu:  http://podlasie24.pl/miasto-siedlce/kosciol/marsz-dla-zycia-i-rodziny-w-siedlcach-/zapowiedz/-12bf0.html

Lokalizacja