Mąż ma ogromne doświadczenie. Przez ostatnie pięć lat zbudował sobie silną pozycję międzynarodową. Polacy mogli się przekonać, że mój mąż był dobrym prezydentem - przekonuje w wywiadzie dla wp.pl Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska.
Dużym sukcesem było postawienie na sprawy rodzinne. Najpierw wyniesienie ich na forum dyskusji, a potem skuteczne działanie. Zaowocowało to m.in. programem Dobry Klimat dla Rodziny - mówi w "Super Expressie" o prezydenturze męża Anna Komorowska.
Stworzenie ram prawnych dla delikatnej kwestii, jaką jest metoda in vitro jest lepsze niż ich brak - ocenia prezydentowa Anna Komorowska w wywiadzie dla PAP. Podkreśla też, że rolą państwa jest wspieranie rodziców.
W wywiadzie dla Radia Kielce Anna Komorowska mówiła o swojej wizycie w województwie świętokrzyskim, m. in. o spotkaniu z organizacjami pozarządowymi w Sandomierzu oraz aktywnymi kobietami z Kazimierzy Wielkiej.
W świątecznym wywiadzie dla TVP Info Anna Komorowska mówiła o wielkanocnych tradycjach w jej rodzinie, m. in. o lanym poniedziałku. Święta Pary Prezydenckiej są zawsze bardzo rodzinne, czteropokoleniowe, przy stole zasiada wiele osób.
To są bardzo ciepłe spotkania. Miło słyszeć język polski w najbardziej oddalonych miejscach od Warszawy - mówiła Anna Komorowska o spotkaniach z Polakami mieszkającymi za granicą w wywiadzie dla TVP Polonia.
Ważne, aby mały człowiek wzrastał otoczony miłością i troską rodziców czy opiekunów oraz ich akceptacją. Dlatego wysoko cenię tych, którzy decydują się pełnić funkcję rodziny zastępczej - mówi Anna Komorowska w wywiadzie dla "Przyjaciółki".
Podoba mi się Japonia, a szczególnie przyroda japońska. Może to mniej widać tutaj, w Tokio, ale wystarczy wyjechać trochę poza miasto, aby ją zobaczyć - powiedziała Małżonka Prezydenta RP w wywiadzie dla "Polonia Japonica".
Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska udzieliła wywiadu red. Janinie Paradowskiej. Rozmowa została wyemitowana w telewizji Superstacja w wigilijny wieczór. Obejrzyj.
Za każdym razem sobie obiecuję, że kolejne święta będą przygotowane w spokojnej atmosferze. Wiadomo kiedy będą i można się do tego przygotować. Przyznaję, że coraz bardziej mi się to udaje - mówi Anna Komorowska w wywiadzie dla RMF FM.
Polacy za granicą są coraz bardziej cenieni, a ich wkład w życie krajów, w których mieszkają, jest bardziej dostrzegany - ocenia prezydentowa Anna Komorowska w rozmowie z Polską Agencją Prasową.
Mogę oce­niać pre­zy­den­tu­rę mo­je­go męża jako wy­bor­ca, bo gło­so­wa­łam na niego z przekonaniem. Ale waż­niej­sze od moich ocen są oceny Po­la­ków - powiedziała Małżonka Prezydenta RP w wywiadzie dla Onet.pl.
Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska w wywiadzie dla TVP Info zapowiedziała trzecią edycję Konkursu dla samorządów Dobry Klimat dla Rodziny o Nagrodę Pary Prezydenckiej.
Na pewno będę tu wracała, bo to miejsce wywołuje wiele wspomnień - mówi o Europejskim Centrum Solidarności Anna Komorowska w Radiu Gdańsk. Pierwsza Dama towarzyszyła Prezydentowi RP w uroczystym otwarciu gdańskiego muzeum.
Małżonka Prezydenta Anna Komorowska w rozmowie z miesięcznikiem "Twój Styl" o czterech latach w Belwederze.