Małżonka Prezydenta RP ofiarowała dary na aukcje charytatywne w 2006 r.:

  • na zorganizowaną przez Fundację SYNAPSIS dziewiątą charytatywną aukcję bombek w Warszawie 10 grudnia 2006 r. – własnoręcznie zdobioną bombkę. Uzyskany dochód z licytacji został przekazany na leczenie dzieci z autyzmem w Ośrodku SYNAPSIS. (Kliknij, żeby pobrać list z podziękowaniami)
  • na zorganizowaną przez Kancelarię Prawną Rödl, Bramorski we Wrocławiu aukcję 7 grudnia 2006 r. – wieczne pióro z autografem Pani Prezydentowej. Uzyskany dochód został przekazany na rzecz małych pacjentów pozostających pod opieką Katedry i Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu.  (Kliknij, żeby pobrać list z podziękowaniami)
  • na organizowane przez p. Annę Popek spotkanie charytatywne „Przyjaciele dla Dymnej” oraz aukcję w Warszawie 14 września 2006 r. - srebrny naszyjnik z bursztynową różą. Uzyskany dochód wesprze budowę Ośrodka Wczasowo-Rehabilitacyjnego dla osób Niepełnosprawnych „Spotkajmy się” w Lubiatowie
  • na VIII Wentę Dobroczynną w Olsztynie 18 lutego 2006 r. - pamiątkowy, kryształowy przycisk do papieru. Uzyskany dochód z licytacji został przekazany na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Mrągowie
  • na organizowaną przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju aukcję podczas III Balu Dobroczynnego 11 lutego br. - srebrną broszkę z bursztynem wraz z fotografią (certyfikatem).  Uzyskany dochód wesprze wypoczynek dzieci z ubogich rodzin.
  • na zorganizowaną przez Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” aukcję kart świątecznych w Warszawie 13 grudnia 2006 r. – 5 własnoręcznie wykonanych kartek na Święta Bożego Narodzenia. Uzyskany z licytacji dochód wesprze Galerię Sztuki Twórców Niepełnosprawnych „Apteka Sztuki” w Warszawie przy al. Wyzwolenia 3/5. (Kliknij, żeby pobrać list z podziękowaniami)