Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Wtorek, 16 lipca 2019

Wizyta Prezydenta Litwy [PL/ENG]

– Wizyta Prezydenta Litwy to dla nas ważny znak przyjaźni – powiedział Prezydent Polski Andrzej Duda po spotkaniu z Gitanasem Nausėdą. Wizyta w Warszawie jest pierwszą podróżą zagraniczną nowego Prezydenta Litwy.

Wtorek, 16 lipca 2019

Min. Mucha o tzw. ustawie frankowej

– Zawsze to jest tak, że Prezydent rozstrzyga, natomiast trzeba zwrócić uwagę, że ta ustawa jest wsparciem dla kredytobiorców złotowych i walutowych – powiedział wiceszef Kancelarii Prezydenta, pytany o to, czy Prezydent RP podpisze tzw. ustawę frankową.

Niedziela, 14 lipca 2019

List Prezydenta z okazji 76. rocznicy Zbrodni Wołyńskiej

Tragedia, jaka spotkała tutaj naszych Rodaków, nieustannie pozostaje w pamięci. Łączę się z Państwem we wspólnocie modlitwy i bolesnej zadumy. Składam hołd Ofiarom zbrodni w Janowej Dolinie oraz wszystkim Ofiarom rzezi wołyńskiej – napisał Prezydent.

Niedziela, 14 lipca 2019

List Prezydenta z okazji 39. rocznicy Lubelskiego Lipca`80

Bez odwagi i determinacji ludzi pracy Lubelszczyzny nie byłoby Sierpnia 80, nie byłoby Solidarności i nie byłoby dziś niepodległej Rzeczypospolitej – napisał Prezydent.

Niedziela, 14 lipca 2019

List z okazji XXVIII Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę

Rodzina Radia Maryja jest prawdziwą obywatelską wspólnotą, której spoiwem jest przywiązanie do wartości chrześcijańskich i umiłowanie Ojczyzny. To filary, na których od początków naszej państwowości opiera się nasza narodowa wspólnota – napisał Prezydent.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.