Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Sobota, 25 września 2021

Odznaczenia dla pracowników Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie

Podczas jubileuszu 40-lecia Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie, Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP minister Piotr Ćwik, wręczył, nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, odznaczenia nadane zasłużonym pracownikom Szpitala.

Sobota, 25 września 2021

Szef BBN: myśl przewodnia wizyty Prezydenta w Nowym Jorku to solidarność i prymat prawa

Zasady solidarności i prymatu prawa to myśl przewodnia wystąpień Andrzeja Dudy na forum ONZ – podsumował wizytę Prezydenta RP w USA szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch.

Sobota, 25 września 2021

Do uczestników obchodów 40-lecia szpitala im. Józefa Dietla w Krakowie

Co roku w murach Szpitala Dietla tysiące krakowian oraz mieszkańców całego województwa małopolskiego zyskują nadzieję i pokrzepienie, fachową pomoc i ulgę w cierpieniu. Powracają do zdrowia i do bliskich – napisał Prezydent.

Piątek, 24 września 2021

Nowy Jork. Para Prezydencka odwiedziła weteranów

Para Prezydencka złożyła wizytę w siedzibie Stowarzyszenia Weteranów Armii Polskiej w Ameryce (SWAP) z okazji 100-lecia istnienia tej najstarszej na świecie samopomocowej organizacji zrzeszającej byłych polskich żołnierzy.

Piątek, 24 września 2021

Spotkanie w sobotniej szkole na Brooklynie

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła Polską Szkołę Sobotnią przy parafii Św. Cyryla i Metodego w Brooklynie. – Chciałabym podziękować przede wszystkim za podtrzymywanie i budowanie wśród dzieci urodzonych już tutaj poczucia przynależności narodowej – mówiła.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.