Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Poniedziałek, 25 maja 2020

Prezydent zdecydował o powołaniu Małgorzaty Manowskiej na I prezesa SN

Prezydent RP zdecydował o powołaniu, spośród pięciu kandydatów przedstawionych przez Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego, sędzi Małgorzaty Manowskiej na stanowisko Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego.

Niedziela, 24 maja 2020

Mija 5 lat od zwycięskiej dla Andrzeja Dudy II tury wyborów

Dziś mija 5 lat od zwycięskiej dla Andrzeja Dudy drugiej tury wyborów prezydenckich. Uzyskując 51,55 proc. głosów pokonał ubiegającego się wówczas o reelekcję Bronisława Komorowskiego.

Niedziela, 24 maja 2020

Prezydent w PR1: Skupiłem się na sprawach społecznych

Prezydent Andrzej Duda mówił w Programie 1 Polskiego Radia, że 5 lat temu, podczas spotkań z Polakami jednym z głównych postulatów było obniżenie wieku emerytalnego, ale domagano się też pracy, godnej płacy, tego, by młodzi wrócili z zagranicy.

Niedziela, 24 maja 2020

96. Ogólnopolska Pielgrzymka Służby Zdrowia na Jasną Górę

Uczestnictwo w 96. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Służby Zdrowia na Jasną Górę to wyraz wdzięczności, wspólnoty i podziękowania dla tego środowiska – mówił Prezydent który w częstochowskim sanktuarium uczestniczył w mszy w intencji służby zdowia.

Niedziela, 24 maja 2020

Prezydent odwiedził województwo świętokrzyskie

Prezydent Andrzej Duda odwiedził Świętokrzyski Park Narodowy, a także gospodarstwo agroturystyczne w Tarczku (woj. świętokrzyskie). Z uwagi na pandemię koronawirusa branża turystyczna przechodzi trudny czas, dlatego Prezydent zachęca do wakacji w kraju.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.