Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Wtorek, 19 listopada 2019

Ministrowie KPRP: Prezydent sceptycznie ocenia projekt ws. zniesienia limitu 30-krotności przy składkach na ZUS

Andrzej Duda sceptycznie ocenia projekt zakładający zniesienie limitu 30-krotności przy składkach na ZUS – mówił minister Paweł Mucha. Prezydencki rzecznik Błażej Spychalski wyraził zaś nadzieję, że ta ustawa nie trafi na biurko Prezydenta.

Wtorek, 19 listopada 2019

Para Prezydencka złoży wizytę na Litwie

W dniach 21-22 listopada 2019 r. Prezydent RP Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą udadzą się z wizytą do Republiki Litewskiej.

Wtorek, 19 listopada 2019

Min. Mucha o wyroku TSUE: Nie przesądza, wskazuje tylko kryteria, w oparciu o jakie należy ocenić niezależność Izby Dyscyplinarnej

Zgodnie z orzeczeniem TSUE należy dokonać analizy aspektów faktycznych i prawnych dla dokonania oceny niezależności Izby Dyscyplinarnej – powiedział Wiceszef KPRP Paweł Mucha.

Poniedziałek, 18 listopada 2019

B. Spychalski na uroczystości z okazji 20-lecia Fundacji Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych

– Jednym z priorytetów prezydentury Andrzeja Dudy jest wspieranie różnego rodzaju formatów, które powodują, że współpraca między biznesem a polską nauką, polskimi uczelniami się rozwija – mówił Błażej Spychalski podczas uroczystości.

Poniedziałek, 18 listopada 2019

List z okazji Święta Kolejarza

Nie ma sprawnego i zamożnego państwa bez nowoczesnej kolei. To wciąż jeden z najbardziej efektywnych i ekologicznych środków transportu oraz niezawodny i bezpieczny sposób przemieszczania się – napisał Andrzej Duda.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.