Piątek, 3 lipca 2020

Wideokonferencja Rady na temat sytuacji w branży rolniczej w okresie pandemii COVID-19

O tym, jak wygląda sytuacja w branży rolniczej w okresie pandemii COVID-19, dyskutowali wspólnie z Adamem Kwiatkowskim, Sekretarzem Stanu w KPRP i Ministrem Ryszardem Kamińskim, Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestnicy dzisiejszej wideokonferencji Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP.

 

Uczestniczący w wideokonferencji Minister Ryszard Kamiński omówił szczegóły uruchomionego przez Ministerstwo programu pomocy klęskowej dla producentów rolnych dotkniętych ubiegłoroczną suszą.

 

W trakcie wideokonferencji Minister Adam Kwiatkowski wspólnie z dr hab. Piotrem Wachowiakiem, prof. SGH, Przewodniczącym Rady, wręczyli Nagrody Laureatom Konkursu o Nagrodę Rady do spraw Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce.

 

– Konkurs ten udowodnił, że mamy zdolną i twórczą młodzież, doskonale analizującą zagadnienia z przedsiębiorczości, a prężna przedsiębiorczość to podstawa polskiego rozwoju, fundament silnej, stabilnej i konkurencyjnej gospodarki – powiedział w trakcie uroczystości Minister Adam Kwiatkowski.

 

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom oraz promotorom wyróżnionych prac.

 

Laureaci Konkursu:

 

miejsce I

Sławomir Konopa
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

 

miejsce II


Piotr Jarmoszko
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

 

miejsce III

Iwona Ciupak
Politechnika Lubelska

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.