Menu rozwijane

Państwo Rzewuscy prowadzą placówkę opiekuńczo-wychowawczą typu rodzinnego od 20 lat. Przez ten okres schronienie w ich domu znalazło 44 dzieci. W Pałacu Prezydenckim z niezwykłą rodziną spotkała się Pierwsza Dama.
Para Prezydencka: Z całego serca życzymy zdrowia, satysfakcji z życiowych dokonań, a przede wszystkim wiele codziennej radości i serdeczności w rodzinnym gronie.
Małżonkę Prezydenta odwiedzili podopieczni i opiekunowie Warsztatu Terapii Zajęciowej „Olszynka”. Pierwsza Dama gościła w placówce w ubiegłym roku.
O wyzwaniu, jakim jest pełnienie funkcji rodziny zastępczej, o budowaniu relacji, zaufaniu i przyjaźniach na całe życie Pierwsza Dama rozmawiała z opiekunami oraz podopiecznymi Rodzinnego Domu Dziecka „Nasza Chata” z województwa wielkopolskiego.
Prezydent RP Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser–Dudą wzięli udział w spotkaniu z okazji „Dnia Polskiego” Pekin 2022.
Para Prezydencka zaprosiła do Pałacu Prezydenckiego przedstawicieli kościołów i związków wyznaniowych obecnych w Polsce na doroczne spotkanie z okazji Nowego Roku.
Małżonka Prezydenta spotkała się z Dyrektor Biura Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci, Marią Mach. Program Pomocy Wybitnie Zdolnym od lat działa pod patronatem Pierwszej Damy.
Tym, co dobre, warto się dzielić – przypomina Para Prezydencka w nagraniu skierowanym do uczestników tegorocznego Orszaku Trzech Króli.
Para Prezydencka: Niech przy wigilijnej wieczerzy wszystkie serca ogrzewa ciepło miłości.
W Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama gościła artystów z regionalnego Zespołu Śpiewaczego działającego przy Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Kawęczyn w woj. lubelskim.
Para Prezydencka wysłuchała koncertu kolęd i pastorałek pt. „Gwiazdy na Gwiazdkę” wyemitowanego w wigilijny wieczór przez TVP.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Rodakom w kraju i zagranicą życzymy spełnienia planów i marzeń, a nade wszystko wewnętrznego pokoju – niezmąconego obawami i troskami.
Prezydent Andrzej Duda z Małżonką spotkali się przed Świętami Bożego Narodzenia z żołnierzami WP, funkcjonariuszami Straży Granicznej i Policji, a także ze strażakami.
Ludzie są wam wdzięczni za to, że pełnicie służbę, rozumieją potrzebę bycia tu i patrzą na was z wielkim szacunkiem – mówił Prezydent Andrzej Duda do żołnierzy i funkcjonariuszy na świątecznym spotkaniu w Kodniu.
Na kilka dni przed Wigilią Agata Kornhauser–Duda zawiozła warszawskim Kombatantom świąteczne życzenia i paczki od Pary Prezydenckiej

Inicjatywy

Inicjatywy