Piątek, 29 marca 2019

Pierwsza Dama: Sprawdzian stosunku do człowieka zdajecie każdego dnia celująco

Jan Paweł II powiedział, że troska o dziecko to pierwszy i podstawowy sprawdzian stosunku człowieka do człowieka. Państwo ten sprawdzian każdego dnia zdajecie celująco – mówiła Pierwsza Dama w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Leżajsku.

Czwartek, 28 marca 2019

„Dar Młodzieży” w porcie w Gdyni - finał Rejsu Niepodległości

W maju zeszłego roku załoga „Daru Młodzieży” wyruszyła z Gdyni na oceany świata w Rejs Niepodległości, by uczcić stulecie odrodzonej Niepodległej. Dziś żaglowiec zawinął do macierzystego portu. W uroczystości kończącej Rejs wziął udział minister Kolarski.

Środa, 27 marca 2019

„Dyktujemy światu, jak powinna być produkowana żywność”

W Nowej Wsi Szlacheckiej Para Prezydencka odwiedziła wielokrotnie nagradzany Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Płatek”, który wkrótce przeniesie się do nowoczesnej siedziby. - My dziś dyktujemy światu, jak powinna być produkowana żywność - mówił Prezydent.

Wtorek, 26 marca 2019

Para Prezydencka na podsumowaniu III edycji „Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie”

48 miejscowości na Ukrainie, Litwie, Białorusi, w Mołdawii, Rumunii i Kazachstanie, spotkania z ponad 10 tys. mieszkających tam Rodaków - dziś Para Prezydencka podsumowała III edycję Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie, która odbywa się pod jej patronatem.

1 ««« 34567  295
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.