Wtorek, 14 września 2021

Projekt ustawy o ustanowieniu Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego skierowany do Sejmu

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej skierował do Sejmu RP projekt ustawy o ustanowieniu Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Celem projektowanej ustawy jest ustanowienie 27 grudnia świętem państwowym.

Piątek, 23 lipca 2021

Sejm uchwalił ustawę o odbudowie Pałacu Saskiego  

Sejm uchwalił w piątek ustawę o przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie odbudowy Pałacu Saskiego, Pałacu Brühla oraz kamienic przy ulicy Królewskiej w Warszawie. Ustawa jest inicjatywą Prezydenta Andrzeja Dudy.

Środa, 7 lipca 2021

Prezydent: Odbudowa Pałacu Saskiego to wielkie dzieło o charakterze symbolicznym  

W 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę Prezydent RP podpisał deklarację o restytucji Pałacu Saskiego w Warszawie. Dziś na ręce Marszałek Sejmu RP przekazał projekt Ustawy o przygotowaniu i realizacji inwestycji w tym zakresie.

Środa, 7 lipca 2021

Projekt ustawy o przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie odbudowy Pałacu Saskiego, Pałacu Brühla oraz kamienic przy ulicy Królewskiej w Warszawie

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej skierował do Sejmu RP projektu ustawy o przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie odbudowy Pałacu Saskiego, Pałacu Brühla oraz kamienic przy ulicy Królewskiej w Warszawie.

12345  11
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.