Menu rozwijane

Przedostatnia konferencja „Godny wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego” odbyła się 2 czerwca w Szczecinie. Przedstawicielem Kancelarii Prezydenta był na niej minister Paweł Mucha.
Kolejne edycje kampanii „Godny Wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego” miały miejsce 1 czerwca w Opolu i Zielonej Górze.
Kolejna z cyklu konferencji „Godny wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego” odbyła się 31 maja w Łodzi. Wśród uczestników spotkania znaleźli się dyrektorzy oddziałów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz wojewódzkiego i powiatowych urzędów pracy.
30 maja w siedzibach Zarządów Regionalnych NSZZ „Solidarność” w Katowicach, Kielcach i Lublinie odbyły się 3 kolejne konferencje w ramach cyklu „Godny wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego”.
25 maja odbyła się kolejna edycja konferencji „Godny wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego”. Spotkanie odbyło się w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim.
We wtorek w Białymstoku odbyło się kolejne spotkanie w ramach trwającej kampanii społeczno-informacyjnej „Godny Wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego” z udziałem ministra Wojciecha Kolarskiego.
Przedstawicielem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej podczas poniedziałkowej konferencji we Wrocławiu była Agnieszka Lenartowicz-Łysik, Doradca Prezydenta RP.
W poniedziałek w Poznaniu odbyło się kolejne spotkanie w ramach trwającej kampanii społeczno-informacyjnej „Godny Wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego” z udziałem Zastępcy Szefa KPRP Pawła Muchy.
19.05.2017
spotkaniu z członkami Zarządu Regionu Bydgoskiego NSZZ „Solidarność” oraz przewodniczącymi organizacji międzyzakładowych i zakładowych „Solidarności” z województwa kujawsko-pomorskiego w ramach kampanii „Godny Wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego”
W czwartek w siedzibie NSZZ „Solidarność” w Gdańsku miała miejsce konferencja w ramach kampanii społeczno-informacyjnej „Godny Wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego”
W Zarządzie Regionu Rzeszowskiego odbyło się na spotkanie w ramach kampanii społeczno-informacyjnej „Godny Wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego” z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego.
18.05.2017
W siedzibie Zarządu Regionu Małopolskiego NSZZ „Solidarność” w Krakowie odbyła się konferencja w ramach kampanii społeczno-informacyjnej „Godny Wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego”.