W dniu 1 września 2019 roku (niedziela) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda będzie gospodarzem uroczystości w Warszawie upamiętniających 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

 

Formularz akredytacyjny:

Imię / First name (pole wymagane)
Nazwisko / Last name (pole wymagane)
Redakcja akredytująca/Accreditation office (pole wymagane)
Adres mailowy / E-mail (pole wymagane)
PESEL / Passport (pole wymagane)
Tel. komórkowy / Mobile phone number (pole wymagane)
Rodzaj wykonywanego zajęcia / Your position (pole wymagane) dziennikarz prasowy / journalist
Wozy transmisyjne / transmission car registration number
Obywatelstwo / Nationality (pole wymagane)
Administratorem danych podanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wiejskiej 10. Dane są przetwarzane w celu udzielenia akredytacji. Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej poniżej zgody, przez czas trwania akredytacji. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w Kancelarii znajduje się na stronie: www.prezydent.pl/ochrona-danych-osobowych/. W sprawach ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem poczty elektronicznej: kprp.iod[at]prezydent.pl. Podanie danych jest dobrowolne, z zastrzeżeniem, że dane w polach oznaczonych jako wymagane są niezbędne do udzielenia akredytacji.

(pole wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jako administratora, w celu uzyskania akredytacji na wydarzenie. Jednocześnie oświadczam, że administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.